Bodegas Menade 2025 | Vino de la Tierra de Castilla y León IGP Saxum Verdejo EUR 12.90 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 17.20/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
Salustri 2024 | Toscana IGT Barrida EUR 13.90 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 18.53/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
Savian 2025 | Vino bianco Savian Bavio EUR 12.50 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 16.67/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
Bodegas Menade 2025 | Vino de la Tierra de Castilla y León IGP Saxum Verdejo EUR 12.90 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 17.20/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
Salustri 2024 | Toscana IGT Barrida EUR 13.90 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 18.53/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
Savian 2025 | Vino bianco Savian Bavio EUR 12.50 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 16.67/l), VAT included, plus shipping | Food labelling