La Casetta 2024 | Bianco Veronese IGT Chardonnay EUR 11.50 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 15.33/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
Fattoria La Rivolta 2023 | Sannio Bianco IGP Pulcinella di Mare EUR 16.40 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 21.87/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
20% Masseria Falvo 1727 2022 | Terre di Cosenza DOC Hiury 20% EUR 11.90 statt 14.90 Menge wählen 6 12 0.75 l (EUR 15.87/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
La Casetta 2024 | Bianco Veronese IGT Chardonnay EUR 11.50 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 15.33/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
Fattoria La Rivolta 2023 | Sannio Bianco IGP Pulcinella di Mare EUR 16.40 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 21.87/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
20% Masseria Falvo 1727 2022 | Terre di Cosenza DOC Hiury 20% EUR 11.90 statt 14.90 Menge wählen 6 12 0.75 l (EUR 15.87/l), VAT included, plus shipping | Food labelling