Masseria Falvo 1727 2023 | Terre di Cosenza DOC Hiury EUR 16.40 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 21.87/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
28% Savian 2024 | Vino bianco Bavio 28% EUR 8.90 statt 12.50 Menge wählen 6 12 0.75 l (EUR 11.87/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
Masseria Falvo 1727 2023 | Terre di Cosenza DOC Hiury EUR 16.40 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 21.87/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
28% Savian 2024 | Vino bianco Bavio 28% EUR 8.90 statt 12.50 Menge wählen 6 12 0.75 l (EUR 11.87/l), VAT included, plus shipping | Food labelling