20% Salustri 2023 | Toscana IGT Barrida 20% EUR 11.00 statt 13.90 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 14.67/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
Albet i Noya 2025 | Penedès DO Quirat EUR 12.70 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 16.93/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
Domaine Meyer 2023 | Crémant d'Alsace AC Blanc de Noir EUR 18.80 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 25.07/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
Weinhof Bauer-Pöltl 2024 | Österreichischer Bioperlwein mit zugesetzter Kohlensäur Aurora - Frizzante Rosé EUR 15.30 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 20.40/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
20% Salustri 2023 | Toscana IGT Barrida 20% EUR 11.00 statt 13.90 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 14.67/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
Albet i Noya 2025 | Penedès DO Quirat EUR 12.70 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 16.93/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
Domaine Meyer 2023 | Crémant d'Alsace AC Blanc de Noir EUR 18.80 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 25.07/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
Weinhof Bauer-Pöltl 2024 | Österreichischer Bioperlwein mit zugesetzter Kohlensäur Aurora - Frizzante Rosé EUR 15.30 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 20.40/l), VAT included, plus shipping | Food labelling