25% Finca Cor Ví 2021 | Utiel-Requena DOP Finca La Madroñera Reserva 25% EUR 19.00 statt 25.50 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 25.33/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
Azul y Garanza 2022 | Navarra DO La Cabaña EUR 19.80 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 26.40/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
Osoti 2024 | Rioja DOCa Urubi La Cantera EUR 11.90 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 15.87/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
Viñas del Cámbrico 2022 | Sierra de Salamanca DOP Maleza EUR 26.50 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 35.33/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
25% Finca Cor Ví 2021 | Utiel-Requena DOP Finca La Madroñera Reserva 25% EUR 19.00 statt 25.50 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 25.33/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
Azul y Garanza 2022 | Navarra DO La Cabaña EUR 19.80 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 26.40/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
Osoti 2024 | Rioja DOCa Urubi La Cantera EUR 11.90 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 15.87/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
Viñas del Cámbrico 2022 | Sierra de Salamanca DOP Maleza EUR 26.50 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 35.33/l), VAT included, plus shipping | Food labelling