Albet i Noya 2022 | Penedès DO Núria EUR 27.00 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 36.00/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
Azul y Garanza 2022 | Navarra DO La Cabaña EUR 19.80 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 26.40/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
Osoti 2024 | Rioja DOCa Urubi La Cantera EUR 11.90 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 15.87/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
Viñas del Cámbrico 2022 | Sierra de Salamanca DOP Maleza EUR 26.50 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 35.33/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
Viña Zangarrón, S.L. 2023 | Toro DO Valle Dorado EUR 25.50 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 34.00/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
Albet i Noya 2022 | Penedès DO Núria EUR 27.00 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 36.00/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
Azul y Garanza 2022 | Navarra DO La Cabaña EUR 19.80 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 26.40/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
Osoti 2024 | Rioja DOCa Urubi La Cantera EUR 11.90 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 15.87/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
Viñas del Cámbrico 2022 | Sierra de Salamanca DOP Maleza EUR 26.50 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 35.33/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
Viña Zangarrón, S.L. 2023 | Toro DO Valle Dorado EUR 25.50 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 34.00/l), VAT included, plus shipping | Food labelling