La Casetta 2024 | Valpolicella DOC Valpolicella 50 cl EUR 7.30 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.50 l (EUR 14.60/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
12% Vignano 2021 | Toscana IGT Allegro Vignano 12% EUR 13.00 statt 14.90 Menge wählen 6 12 0.75 l (EUR 17.33/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
Olianas 2024 | Cannonau di Sardegna DOC Obrada EUR 14.50 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 19.33/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
Olianas 2023 | IGT Isola dei Nuraghi Juale Bovale EUR 25.00 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 33.33/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
La Casetta 2024 | Valpolicella DOC Valpolicella 50 cl EUR 7.30 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.50 l (EUR 14.60/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
12% Vignano 2021 | Toscana IGT Allegro Vignano 12% EUR 13.00 statt 14.90 Menge wählen 6 12 0.75 l (EUR 17.33/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
Olianas 2024 | Cannonau di Sardegna DOC Obrada EUR 14.50 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 19.33/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
Olianas 2023 | IGT Isola dei Nuraghi Juale Bovale EUR 25.00 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 33.33/l), VAT included, plus shipping | Food labelling