Poggio Ridente 2022 | Barbera Piemonte DOC Cecilia Zucca EUR 10.50 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 14.00/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
Pago Casa Gran 2023 | Valencia DOP Masia Bas EUR 14.20 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 18.93/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
Salustri 2022 | Toscana IGT Rubanza EUR 9.50 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 12.67/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
20% Domaine Lignères 2023 | Vin de France Mouvette 20% EUR 10.80 statt 13.50 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 14.40/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
Poggio Ridente 2022 | Barbera Piemonte DOC Cecilia Zucca EUR 10.50 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 14.00/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
Pago Casa Gran 2023 | Valencia DOP Masia Bas EUR 14.20 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 18.93/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
Salustri 2022 | Toscana IGT Rubanza EUR 9.50 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 12.67/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
20% Domaine Lignères 2023 | Vin de France Mouvette 20% EUR 10.80 statt 13.50 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 14.40/l), VAT included, plus shipping | Food labelling