Olianas 2024 | Cannonau di Sardegna DOC Obrada EUR 14.50 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 19.33/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
La Casetta 2025 | Chiaretto di Bardolino DOC Chiaretto di Bardolino La Casetta EUR 8.90 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 11.87/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
Az. Agr. La Luna del Rospo S.S 2022 | Barbera d'Asti DOCG Araldo EUR 15.30 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 20.40/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
Savian 2023 | Vino Rosso Ónbra EUR 10.90 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 14.53/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
Olianas 2024 | Cannonau di Sardegna DOC Obrada EUR 14.50 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 19.33/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
La Casetta 2025 | Chiaretto di Bardolino DOC Chiaretto di Bardolino La Casetta EUR 8.90 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 11.87/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
Az. Agr. La Luna del Rospo S.S 2022 | Barbera d'Asti DOCG Araldo EUR 15.30 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 20.40/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
Savian 2023 | Vino Rosso Ónbra EUR 10.90 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 14.53/l), VAT included, plus shipping | Food labelling