Weingut Hirschhof 2023 | Deutscher Biosekt, Rheinhessen Maître de Sabrage Brut EUR 17.80 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 23.73/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
Bodegas Menade 2025 | Vino de la Tierra de Castilla y León IGP Saxum Verdejo EUR 12.90 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 17.20/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
Las Cepas 2024 | Rioja DOCa Gota Ladrón EUR 13.90 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 18.53/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
Weingut Hirschhof 2023 | Deutscher Biosekt, Rheinhessen Maître de Sabrage Brut EUR 17.80 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 23.73/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
Bodegas Menade 2025 | Vino de la Tierra de Castilla y León IGP Saxum Verdejo EUR 12.90 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 17.20/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
Las Cepas 2024 | Rioja DOCa Gota Ladrón EUR 13.90 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 18.53/l), VAT included, plus shipping | Food labelling