Poggio Ridente 2022 | Piemonte DOC Barbera Albarossa EUR 12.00 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 16.00/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
Villa Veredus 2023 | Pays d'Oc IGP Villa Veredus 50 cl EUR 7.30 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.50 l (EUR 14.60/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
Poggio Ridente 2022 | Barbera Piemonte DOC Cecilia Zucca EUR 10.50 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 14.00/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
Poggio Ridente 2022 | Piemonte DOC Barbera Albarossa EUR 12.00 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 16.00/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
Villa Veredus 2023 | Pays d'Oc IGP Villa Veredus 50 cl EUR 7.30 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.50 l (EUR 14.60/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
Poggio Ridente 2022 | Barbera Piemonte DOC Cecilia Zucca EUR 10.50 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 14.00/l), VAT included, plus shipping | Food labelling