Osoti 2025 | Rioja DOCa Nudos tinto EUR 9.90 Menge wählen 6 12 0.75 l (EUR 13.20/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
Quaderna Via 2024 | Navarra DO El Paseo EUR 7.60 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 10.13/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
Albet i Noya 2023 | Clàssic Penedès DO Reserva Gaudio Brut EUR 21.50 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 28.67/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
Albet i Noya 2022 | Penedès DO Aventurer Únic EUR 25.00 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 33.33/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
Albet i Noya 2023 | Catalunya DO Vinya Laia 50 cl EUR 9.90 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.50 l (EUR 19.80/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
Osoti 2025 | Rioja DOCa Nudos tinto EUR 9.90 Menge wählen 6 12 0.75 l (EUR 13.20/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
Quaderna Via 2024 | Navarra DO El Paseo EUR 7.60 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 10.13/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
Albet i Noya 2023 | Clàssic Penedès DO Reserva Gaudio Brut EUR 21.50 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 28.67/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
Albet i Noya 2022 | Penedès DO Aventurer Únic EUR 25.00 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 33.33/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
Albet i Noya 2023 | Catalunya DO Vinya Laia 50 cl EUR 9.90 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.50 l (EUR 19.80/l), VAT included, plus shipping | Food labelling