Las Cepas 2024 | Rioja DOCa Gota Ladrón EUR 13.90 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 18.53/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
Vignano 2020 | Toscana IGT Allegro Vignano EUR 15.30 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 20.40/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
Domaine Lignères 2020 | Corbières AOP La Colle des Lignères EUR 22.50 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 30.00/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
From wine subscription Fattoria La Rivolta 2021 | Sannio Rosso IGP Richiamo d'Autunno EUR 34.50 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 42.67/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
Las Cepas 2024 | Rioja DOCa Gota Ladrón EUR 13.90 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 18.53/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
Vignano 2020 | Toscana IGT Allegro Vignano EUR 15.30 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 20.40/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
Domaine Lignères 2020 | Corbières AOP La Colle des Lignères EUR 22.50 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 30.00/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
From wine subscription Fattoria La Rivolta 2021 | Sannio Rosso IGP Richiamo d'Autunno EUR 34.50 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 42.67/l), VAT included, plus shipping | Food labelling