20% Weingut Pflüger 2023 | Qualitätswein Pfalz Hand in Hand 20% EUR 10.80 statt 13.50 Menge wählen 6 12 0.75 l (EUR 14.40/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
Weingut Lenz 2023 | Schweizer Landwein KOO KUU Rubinrot EUR 23.60 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 31.47/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
Louis Liesch-Hiestand 2021 | Graubünden AOC Malanser Blauburgunder EUR 23.60 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 31.47/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
Weingut Pflüger 2024 | Qualitätswein Pfalz Hand in Hand EUR 13.50 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 18.00/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
20% Weingut Pflüger 2023 | Qualitätswein Pfalz Hand in Hand 20% EUR 10.80 statt 13.50 Menge wählen 6 12 0.75 l (EUR 14.40/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
Weingut Lenz 2023 | Schweizer Landwein KOO KUU Rubinrot EUR 23.60 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 31.47/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
Louis Liesch-Hiestand 2021 | Graubünden AOC Malanser Blauburgunder EUR 23.60 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 31.47/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
Weingut Pflüger 2024 | Qualitätswein Pfalz Hand in Hand EUR 13.50 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 18.00/l), VAT included, plus shipping | Food labelling