La Casetta 2023 | Rosso Veronese IGT Chicco Passo EUR 11.90 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 15.87/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
La Casetta 2021 | Rosso Veronese IGT Il Bis EUR 20.50 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 27.33/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
Azienda Agricola San Polino 2022 | Rosso di Montalcino DOC Rosso di Montalcino EUR 28.00 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 37.33/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
Salustri 2020 | Toscana IGT Terre di Clo' EUR 26.00 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 34.67/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
La Casetta 2023 | Rosso Veronese IGT Chicco Passo EUR 11.90 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 15.87/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
La Casetta 2021 | Rosso Veronese IGT Il Bis EUR 20.50 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 27.33/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
Azienda Agricola San Polino 2022 | Rosso di Montalcino DOC Rosso di Montalcino EUR 28.00 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 37.33/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
Salustri 2020 | Toscana IGT Terre di Clo' EUR 26.00 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 34.67/l), VAT included, plus shipping | Food labelling