Vignano 2020 | Toscana IGT Allegro Vignano EUR 15.30 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 20.40/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
Domaine Lignères 2020 | Corbières AOP La Colle des Lignères EUR 22.50 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 30.00/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
From wine subscription Fattoria La Rivolta 2021 | Sannio Rosso IGP Richiamo d'Autunno EUR 34.50 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 42.67/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
30% Azul y Garanza 2021 | Navarra DO Brisa del Norte 30% EUR 27.50 statt 39.50 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 36.67/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
Vignano 2020 | Toscana IGT Allegro Vignano EUR 15.30 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 20.40/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
Domaine Lignères 2020 | Corbières AOP La Colle des Lignères EUR 22.50 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 30.00/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
From wine subscription Fattoria La Rivolta 2021 | Sannio Rosso IGP Richiamo d'Autunno EUR 34.50 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 42.67/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
30% Azul y Garanza 2021 | Navarra DO Brisa del Norte 30% EUR 27.50 statt 39.50 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 36.67/l), VAT included, plus shipping | Food labelling