From wine subscription Fattoria La Rivolta 2021 | Sannio Rosso IGP Richiamo d'Autunno EUR 34.50 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 42.67/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
Il Conventino 2019 | Nobile di Montepulciano DOCG Riserva Chorus Riserva EUR 27.00 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 36.00/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
27% Masseria Falvo 1727 2018 | Magliocco Riserva, Terre di Cosenza DOC Sûnn 27% EUR 21.50 statt 29.50 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 28.67/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
From wine subscription Fattoria La Rivolta 2021 | Sannio Rosso IGP Richiamo d'Autunno EUR 34.50 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 42.67/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
Il Conventino 2019 | Nobile di Montepulciano DOCG Riserva Chorus Riserva EUR 27.00 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 36.00/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
27% Masseria Falvo 1727 2018 | Magliocco Riserva, Terre di Cosenza DOC Sûnn 27% EUR 21.50 statt 29.50 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 28.67/l), VAT included, plus shipping | Food labelling