Weingut Pflüger 2024 | Qualitätswein Pfalz Hand in Hand EUR 13.50 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 18.00/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
Savian 2022 | Rosso Veneto IGT MyBrid EUR 15.80 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 21.07/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
From wine subscription Rivetto 2022 | Langhe Nebbiolo DOC Langhe Nebbiolo EUR 23.50 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 29.07/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
From wine subscription Fattoria La Rivolta 2021 | Sannio Rosso IGP Richiamo d'Autunno EUR 34.50 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 42.67/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
Weingut Pflüger 2024 | Qualitätswein Pfalz Hand in Hand EUR 13.50 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 18.00/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
Savian 2022 | Rosso Veneto IGT MyBrid EUR 15.80 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 21.07/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
From wine subscription Rivetto 2022 | Langhe Nebbiolo DOC Langhe Nebbiolo EUR 23.50 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 29.07/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
From wine subscription Fattoria La Rivolta 2021 | Sannio Rosso IGP Richiamo d'Autunno EUR 34.50 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 42.67/l), VAT included, plus shipping | Food labelling