Weingut Pflüger 2024 | Qualitätswein Pfalz Hand in Hand EUR 13.50 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 18.00/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
20% Bodegas Gancedo 2024 | Vino de Altura Bierzo DOP Flor de Jara Godello 20% EUR 10.20 statt 12.90 Menge wählen 6 12 0.75 l (EUR 13.60/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
30% Azul y Garanza 2021 | Navarra DO Brisa del Norte 30% EUR 27.50 statt 39.50 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 36.67/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
Weingut Pflüger 2024 | Qualitätswein Pfalz Hand in Hand EUR 13.50 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 18.00/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
20% Bodegas Gancedo 2024 | Vino de Altura Bierzo DOP Flor de Jara Godello 20% EUR 10.20 statt 12.90 Menge wählen 6 12 0.75 l (EUR 13.60/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
30% Azul y Garanza 2021 | Navarra DO Brisa del Norte 30% EUR 27.50 statt 39.50 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 36.67/l), VAT included, plus shipping | Food labelling