Weingut Hirschhof 2023 | Deutscher Biosekt, Rheinhessen Maître de Sabrage Brut EUR 17.80 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 23.73/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
Carla Ferreira 2023 | Douro DOP Reserva Sardo EUR 29.00 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 38.67/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
Las Cepas 2024 | Rioja DOCa Gota Ladrón EUR 13.90 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 18.53/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
Weingut Pflüger 2024 | Qualitätswein Pfalz Hand in Hand EUR 13.50 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 18.00/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
Weingut Hirschhof 2023 | Deutscher Biosekt, Rheinhessen Maître de Sabrage Brut EUR 17.80 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 23.73/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
Carla Ferreira 2023 | Douro DOP Reserva Sardo EUR 29.00 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 38.67/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
Las Cepas 2024 | Rioja DOCa Gota Ladrón EUR 13.90 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 18.53/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
Weingut Pflüger 2024 | Qualitätswein Pfalz Hand in Hand EUR 13.50 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 18.00/l), VAT included, plus shipping | Food labelling