Weingut Pflüger 2024 | Qualitätswein Pfalz Hand in Hand EUR 13.50 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 18.00/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
Domaine Lignères 2020 | Corbières AOP La Colle des Lignères EUR 22.50 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 30.00/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
20% Domaine Lignères 2023 | Vin de France Mouvette 20% EUR 10.80 statt 13.50 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 14.40/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
Weingut Hirschhof 2025 | Deutscher weisser Bioperlwein, Rheinhessen DELSECCO EUR 9.90 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 13.20/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
Weingut Pflüger 2024 | Qualitätswein Pfalz Hand in Hand EUR 13.50 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 18.00/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
Domaine Lignères 2020 | Corbières AOP La Colle des Lignères EUR 22.50 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 30.00/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
20% Domaine Lignères 2023 | Vin de France Mouvette 20% EUR 10.80 statt 13.50 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 14.40/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
Weingut Hirschhof 2025 | Deutscher weisser Bioperlwein, Rheinhessen DELSECCO EUR 9.90 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 13.20/l), VAT included, plus shipping | Food labelling