20% Weingut Lenz 2023 | Schweizer Landwein KOO KUU Goldgelb 20% EUR 18.80 statt 23.60 Menge wählen 6 12 0.75 l (EUR 25.07/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
Pago Casa Gran 2024 | Valencia DOP Piel y Flor EUR 12.90 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 17.20/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
Bodegas Gancedo 2022 | Bierzo DOP Herencia del Capricho - Godello EUR 29.50 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 39.33/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
Weingut Lenz 2024 | Schweizer Landwein KOO KUU Goldgelb EUR 23.60 Menge wählen 6 12 0.75 l (EUR 31.47/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
20% Weingut Lenz 2023 | Schweizer Landwein KOO KUU Goldgelb 20% EUR 18.80 statt 23.60 Menge wählen 6 12 0.75 l (EUR 25.07/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
Pago Casa Gran 2024 | Valencia DOP Piel y Flor EUR 12.90 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 17.20/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
Bodegas Gancedo 2022 | Bierzo DOP Herencia del Capricho - Godello EUR 29.50 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 39.33/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
Weingut Lenz 2024 | Schweizer Landwein KOO KUU Goldgelb EUR 23.60 Menge wählen 6 12 0.75 l (EUR 31.47/l), VAT included, plus shipping | Food labelling