Olianas 2023 | Cannonau di Sardegna DOC Sìsaba EUR 14.90 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 19.87/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
Olianas 2024 | Cannonau di Sardegna DOC Obrada EUR 14.50 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 19.33/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
Osoti 2025 | Rioja DOCa Nudos tinto EUR 9.90 Menge wählen 6 12 0.75 l (EUR 13.20/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
Olianas 2023 | Cannonau di Sardegna DOC Sìsaba EUR 14.90 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 19.87/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
Olianas 2024 | Cannonau di Sardegna DOC Obrada EUR 14.50 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 19.33/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
Osoti 2025 | Rioja DOCa Nudos tinto EUR 9.90 Menge wählen 6 12 0.75 l (EUR 13.20/l), VAT included, plus shipping | Food labelling