30% Albet i Noya 2024 | Penedès DO Aventurer blanc 30% EUR 9.00 statt 12.90 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 12.00/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
20% Weingut Lenz 2023 | Schweizer Landwein KOO KUU Goldgelb 20% EUR 18.80 statt 23.60 Menge wählen 6 12 0.75 l (EUR 25.07/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
Maggio Vini 2024 | Terre Siciliane IGP Resistente bianco EUR 13.80 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 18.40/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
30% Albet i Noya 2024 | Penedès DO Aventurer blanc 30% EUR 9.00 statt 12.90 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 12.00/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
20% Weingut Lenz 2023 | Schweizer Landwein KOO KUU Goldgelb 20% EUR 18.80 statt 23.60 Menge wählen 6 12 0.75 l (EUR 25.07/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
Maggio Vini 2024 | Terre Siciliane IGP Resistente bianco EUR 13.80 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 18.40/l), VAT included, plus shipping | Food labelling