Albet i Noya 2023 | Clàssic Penedès DO Reserva Espriu Brut EUR 16.80 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 22.40/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
Domaine Meyer 2022 | Vin Mousseux de Qualité, France Bulles de Muscat & Sylvaner EUR 18.80 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 25.07/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
Weinhof Bauer-Pöltl 2024 | Österreichischer Bioperlwein mit zugesetzter Kohlensäur Aurora - Frizzante Rosé EUR 15.30 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 20.40/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
Albet i Noya 2023 | Clàssic Penedès DO Reserva Espriu Brut EUR 16.80 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 22.40/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
Domaine Meyer 2022 | Vin Mousseux de Qualité, France Bulles de Muscat & Sylvaner EUR 18.80 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 25.07/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
Weinhof Bauer-Pöltl 2024 | Österreichischer Bioperlwein mit zugesetzter Kohlensäur Aurora - Frizzante Rosé EUR 15.30 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 20.40/l), VAT included, plus shipping | Food labelling