Weingut Hirschhof 2025 | Qualitätswein Rheinhessen «Rehkitz» Rosé EUR 10.50 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 14.00/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
Pago Casa Gran 2024 | Valencia DOP Piel y Flor EUR 12.90 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 17.20/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
Bodegas Gancedo 2022 | Bierzo DOP Herencia del Capricho - Godello EUR 29.50 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 39.33/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
Carla Ferreira 2024 | Douro DOP Furão EUR 15.30 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 20.40/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
Weingut Hirschhof 2025 | Qualitätswein Rheinhessen «Rehkitz» Rosé EUR 10.50 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 14.00/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
Pago Casa Gran 2024 | Valencia DOP Piel y Flor EUR 12.90 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 17.20/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
Bodegas Gancedo 2022 | Bierzo DOP Herencia del Capricho - Godello EUR 29.50 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 39.33/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
Carla Ferreira 2024 | Douro DOP Furão EUR 15.30 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 20.40/l), VAT included, plus shipping | Food labelling