Weingut Hirschhof 2025 | Qualitätswein Rheinhessen Mandelblüten Rosé EUR 9.50 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 12.67/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
Weingut Hirschhof 2025 | Deutscher weisser Bioperlwein, Rheinhessen DELSECCO EUR 9.90 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 13.20/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
Domaine Spiropoulos 2024 | PGI Peloponnese Avra rosé EUR 12.50 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 16.67/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
Weingut Hirschhof 2025 | Qualitätswein Rheinhessen Mandelblüten Rosé EUR 9.50 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 12.67/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
Weingut Hirschhof 2025 | Deutscher weisser Bioperlwein, Rheinhessen DELSECCO EUR 9.90 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 13.20/l), VAT included, plus shipping | Food labelling
Domaine Spiropoulos 2024 | PGI Peloponnese Avra rosé EUR 12.50 Menge wählen 3 6 9 12 15 18 enter quantity 0.75 l (EUR 16.67/l), VAT included, plus shipping | Food labelling